Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,98 zł , zmiana od tamtej pory: -47,98%

Re: Nowy artykuł

Zgłoś do moderatora
Rozwijana przez TryPay aplikacja kierowana będzie do klientów wszystkich banków i wykorzystywać ma m.in. zalety open bankingu
Femion Technology, właściciel spółki TryPay Later, poinformował o nabyciu przez nią od BillTech platformy do opłacania rachunków wraz z kontami użytkowników (ma ich być kilkadziesiąt tysięcy). Kwota transakcji opiewa na 500 tys. zł. W związku z nią jeszcze przed końcem wakacji przeprowadzone zostaną zmiany w regulaminie oraz rebranding platformy.
Przeczytajcie także: TryPay to nowa marka na polskim rynku usług płatniczych
Z komunikatu Femion Technology wynika, że z platformy do opłacania rachunków pod administracją TryPay korzystać będą mogli klienci wszystkich banków w kraju, integrując się ze swoimi dostawcami mediów, subskrypcji oraz innymi dostawcami usług i produktów cyklicznych. Dzięki automatycznemu pobieraniu faktur do platformy użytkownik będzie mógł dokonać płatności rachunków, korzystając z kilku metod płatności, w tym za pomocą podpiętej karty płatniczej, bramki płatniczej, Blika, a także odroczonych płatności.
– Zamierzamy rozwijać platformę nadal w zakresie usług opłacania rachunków, ale naszym zasadniczym celem jest budowa tzw. superaplikacji do zarządzania finansami osobistymi. Dzięki naszym rozwiązaniom otwartej bankowości użytkownicy będą mogli podłączyć swoje rachunki bankowe, inicjować transakcje, korzystać z różnych form finansowania, jak również posiadać tzw. elektroniczną portmonetkę, na którą będą mogli wpłacać i wypłacać pieniądze w tym poprzez bankomaty, pocztę, przelewać środki innym użytkownikom, kupować ubezpieczenia itd. – powiedział serwisowi cashless.pl Przemysław Serba, dyrektor zarządzający Femion Technology.
Przeczytajcie także: TryPay wprowadza płatności odroczone w modelu B2B
Transakcja z TryPay nie oznacza, że BillTech wycofuje się z rynku płatności za rachunki. – Absolutnie nie wychodzimy z rynku, a wręcz umacniamy naszą pozycję poprzez współpracę z kolejną firmą, która będzie korzystała z infrastruktury BillTech. Chcemy być technologicznym dostawcą rozwiązań w obszarze EBPP (elektroniczna prezentacja i płatności za rachunki) w modelu white-label dla masowych wystawców faktur oraz operatorów aplikacji płatniczych, takich jak banki czy fintechy – powiedział serwisowi cashless.pl Jędrzej Małolepszy, współzałożyciel fintechu BillTech.

Firma realizuje strategie krok po kroku , tylko cierpliwość Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH 3,00% 1,03 2022-12-06 10:40:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.