Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,63 zł , zmiana od tamtej pory: -60,79%
Chyba nową robią, teraz jest to.

INTERMARUM to opolskie studio gamedevowe z ponad 10-letnią historią tworzenia gier na PC oraz urządzenia mobilne, zarówno w ramach własnych produkcji jak i prac na zlecenie.
Pod przywództwem weteranów branży z ponad 10-letnim doświadczeniem, Intermarum zatrudnia obecnie prawie 40 osób, w tym twórców doświadczonych przy grach AA oraz AAA.
Od 3 lat jesteśmy skupieni wyłącznie na własnych produkcjach w dwóch odmiennych gałęziach branży gier oraz rozwoju własnych IP, co zapewnia nam stabilność, możliwości poszerzania naszego doświadczenia i zasięgu.
Nadchodzący rok to nie tylko okres premier naszych gier, ale również dalszego dynamicznego rozwoju. Zachęcamy do śledzenia nowości na naszych profilach społecznościowych oraz, w najbliższym czasie, do odwiedzin naszej powstającej strony internetowej.
  • nowy Autor: ~tomek
  • Re: nowy Autor: ~Dudus
  • Re: nowy Autor: ~marek
  • Re: nowy Autor: ~tomek
  • Re: nowy Autor: ~InwestGuru
  • Re: nowy Autor: ~GRUBO
  • Re: nowy Autor: ~Artp

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTM 3,78% 0,25 2021-11-29 15:34:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.