Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,33 zł , zmiana od tamtej pory: 12,78%

Re: NOWOŚĆ W STĄPORKOWIE

Zgłoś do moderatora
odp. na: "Co z tego wyniki się poprawiają a kurs widzicie czy macie klapki na oczach zenada dno i wodorosty co bedzie dalej jak hossa za nami"

Kwestia nowego produktu jest ważna, gdyż Spółka potrzebuje dodatkowego produktu, który pozwoli jej robić lepszą sprzedaż i lepsze marże. Właśnie po to żeby kurs nie był na poziomie wodorostow. Klapek na oczach nie mamy, nie przejmujemy się tzw. Hossą na dużych spółkach, bo niewiele ona dała. Koncentrować się trzeba na mniejszych. Stąporków należy obecnie do spółek o najniższej kapitalizacji na rynku i to jest jej atut w otoczeniu spółek o większej kapitalizacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STAPORKOW 0,00% 1,50 2018-12-14 15:06:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl