To jest umowa cywionoprawna zbycia akcji, czyli dołącza do nas nowy gracz. Akcje nie puszczone w rynek to jest na plus. Już nie doszukujcie się podstępu, przydział nastąpił. Jedno tylko jest do ustalenia kto się kryje za transakcją, jest poniżej progu, niedługo się dowiemy.