Fatalny raport!!!. Jak tak podliczyć cały kontrakty z LM, włącznie z końcowym bonusem od sprzedaży, to Oni dopłacają do tego deal-u. Co to ma być?
Na szczęście kurs jest na poziomie nominału, czyli 0,10 zł, więc wiele już nie spadnie. Zresztą..., i tak nikt już tego nie chce kupować, co widać po zleceniach kupna i po ZEROWEJ aktywności inwestorów na forum.
Widać..., testowana jest dalej nasza (inwestorów) cierpliwość. Tylko jak długo wytrzymamy.....
Drogie Panie, drodzy Panowie……., do usłyszenia za 3 miesiące!