Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,09 zł , zmiana od tamtej pory: -2,75%

Re: nowe info

kolego, czy ja coś pisałem o wysokości kursu? - NIE. Czy ja coś pisałem czy inwestowałem w JSW czy nie? - NIE pisałem.
Dlaczego w dzisiejszym świecie ludzie nie potrafią, nie chcą czytać ze zrozumieniem. I tylko piszą co im slina na język przyniesie bez względu jaki jest temat :) to już jest choroba Polaków po prostu.

Nie pisałem o wysokości kursu. Pisałem o fundamentach spółki i tego jak i co naprawdę się w niej dzieje/działo. bez względu na formacje czy sld po czy pis, w górniczych społkach w tym w szczegolności JSW którą znam doskonale jest tak jak pisałem. A pozostała część społeczeństwa się na nie składa, czy to bezpośrednio czy pośrednio poprzez podatki i inne daniny. Kazda włądza boi sie egzekwowac żeby 400tys ludzi nei wysżło na ulicę, i tylko rozpasają się. To tak a polska mafia.

A co do kursu to JSW jest jedna z pięciu spółek na której w ostatnich 10latach najwięcej zarobiłem. Wchodziłem w nią 3 razy i wychodziłem. Takze pod tym względem miód. Ale mimo, że zarobiłem krocie to i tak wołabym dla dobra Polski i rozwoju naszego kraju, żeby i ten sektor był efektywny i porządnie zarządzany. Tutaj fundamenty kuleją. A kurs to jak pisałem pierwszy leszy fundusz OFE jak ma prikaz to wywinduje albo zdołuje. Wedle życzenia. Niestety na ponad połowe spółek na GPW wysokość kursów spółek nie ma nic wspolnego z jej fundamentami i wartościami godziwymi.

Apeluję do wszystkich. Czytanie ze zrozumieniem pomaga w życiu. Chociazby minimaliuje checi bezpodstawnego wywenętrzniania się :)

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROP -8,62% 1,06 2017-10-17 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl