Ciekawe o co chodzi?. Jak się skupuje to się nie szpanuje!?. Szpanuje się jak już się korzystnie skupi!!! Z drugiej strony KNF takie informacje prędzej czy później wymusi!
Perspektywa jest dobra, bo za chwilę z powodu ubóstwa w RP wszystko w woreczki foliowe
ale ekologiczne, zamiast drogie i eksklusifne opakowania kartonowe... pakowane będzie.
:-)). No z tym, że pod koniec rządów POmylonych pozostanie już tylko GW jako jedyna do wszystkiego...i tego i owego przydatna!