Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,58 zł , zmiana od tamtej pory: 20,83%

Re: Nowe ESPI! ida w OZE i elektr. wiatrowe. :)

Zgłoś do moderatora
Energii będzie brakowało, prywatni nie robią OZE, ile tych wyłączeń masz? a do tego są rekompensaty.
Jeżeli obecna władza nie chce atomu, to nie ma co czekać na zmianę władzy, tylko uaktualniać plany rozwojowe.
A w kolejnym wpisie dobrze jest napisane, ze do produkcji własnego wodoru będzie idealnie.
Poza tym, czy przy naliczaniu godzinowym, jak będzie prąd kosztował parę groszy, to chyba lepiej wtedy produkować wodór, aniżeli wtedy, kiedy jest o wiele droższy.
Nawet jak pójda w atom, to 10 lat? do tego czasu trzeba jakoś zarabiać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 0,22% 22,45 2025-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.