Ok .Oczywiscie bezposrednie porownywanie z Palantir jest uproszczeniem i duzo by sie musialo stac ,zeby tak szarzowac.
Wiekszosc jest jednak na tyle pozytywnie i doslownie ZASKOCZONA ,zeslowo stalo sie cialem,iz chca poprostu papier miec.
Kupe ludzi bralo taniej i stac ich ,zeby w ramach sredniej dokupic.
A kryteria? Firma jest wlasciwie amerykanska.Tam sprzedaja,tam sa sprzedawcy,Tam rozstrzygaja o strategii,i tam beda zarabiac.
Stad tak ciezko jest wielu w pl. przestawic sie na ich podejscie rowniez wycenowe.
Zreszta nie chce mi sie juz pisac.Nie uzurpuje sobie ,ze takie wpisy maja wplyw na kurs.
Ale cieszyc sie bede bezwstydnie w dalszym ciagu.
Panowie maklerzy wrocili z obiadu.Sprawdzili, ile pieniachow wart taki komunikat.Poszukali forsy i teraz powinni przycisnac pedal gazu