Dnia 2023-03-23 o godz. 15:53 pawelpablo napisał(a):
> Ale przynajmniej przyznaj, że się fajnie wisi i poklepuje wspólnie po plecach. Tyle już lat się znamy... niczym bracia we wspólnej niedoli ;)
Nie mam pojęcia jak to się wisi na tym bunkrucie bo ja tutaj tylko przychodzę drzeć Łacha z ciebie przegrywie zyciowy ….
A teraz przypomnij sobie co ty wypisywałś jak było znacznie wyżej a co pisałem ja i ostrzegałem i jak ty się zachowałeś.
Jestem niezwykle szczęśliwy że poniosłeś zasłużoną karę. Kare za swoją pychę i mitomaństwo