Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Nowa strona internetowa WI

Zgłoś do moderatora
To prawda kurs jest martwy, obroty poza nielicznymi wyjątkami na minimalnym poziomie. Jedno co można powiedzieć to to, że póki co robią wszystko zgodnie ze swoim planem i są konsekwentni. Działać działają i działać będą inaczej nie przydałaby im się tarcza podatkowa. Miejmy nadzieję, że również zacznie im zależeć na kursie akcji.

Co do miliardów akcji i wpompowania ich w rynek, to przypomnę tylko, że w wypowiedziach i wywiadach twierdzili, że chcą odwzorować akcjonariat taki jak był w WI przed tematem Internet Group. A właśnie mniej więcej taki jest obecnie, więc moim zdaniem żadnego walenia akcjami nie będzie. Zresztą chętnych na zakup jest bardzo mało. Patrząc na ilości to na kupnie lipa, natomiast na sprzedaży stoją ściany Kilimandżaro.

Póki co mamy granie na czekanie, a raczej przez czekanie ....

Pozdrawiam

Maruder

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST 6,96% 0,34 2021-10-22 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.