Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,00 zł , zmiana od tamtej pory: 56,51%

Re: Nowa sprzedaż!

Zgłoś do moderatora
Kolejny alert i szał w popłochu bo sprzedali jedną drukarkę. Ludzie co Wy macie w głowach. Ja kupiłem kilka sztuk tego papieru poniżej 50pln i naprawdę nie liczę na cuda przynajmniej w obecnych czasach. Jedynie przejęcie za gruby hajs może coś tu zmienić taka jest prawda

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTPL -4,27% 98,60 2023-02-07 14:33:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.