W kwietniu o nim pisałem mam 30 kilo skromnie
Wysłany: Sro, 17 Kwi 2013, 13:30
Dzida to będzie na trawie 10groszy niebawem a jak wam pisałem zeby brać ELEMENTAL HOLDING po 2zł a będzie 10zł w dwa lata a wy dalej w trupach siedzicie RAFAKO-POLNORD-BIOTON-PETROL trzeba mieć czaszkę mniejszą od pomarańczy zeby kupować taki pakiet Laughing
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php?p=7743948