Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,52 zł , zmiana od tamtej pory: -55,58%

Re: NOWA PERLA!!!

Zgłoś do moderatora
Krótka piłka opowiem wam jak tacy jak ci obecni tutaj panowie działają. Trafiłeś tutaj nagoniony przez kogoś piszący komentarz ,,sprzedałem spółkę x kupiłem Bioerg „ albo ,,moja analiza Bioerg “? Otóż ci panowie którzy tak ostro próbują cie przekonać na kupno akcji tej spółki umówili się ze sobą kupili ja wcześniej na poziomie 20-30 gr i za niedługo wepchną ci gorącego kartofla w ręce. Dlaczego w swoich analizach podają tylko wzrost procentowy zysku ? Bo jakby podali liczby to tak pięknie by nie wyglądało. Ta spółka zarabia dużo za mało żeby być na złotówkach. Wystarczy zobaczyć na forum hurti mex i parcel technik. Ta sama akcja. Tamte spółki tez miały kosztować 5-10 zł i co ? Jeśli jesteś nowym inwestorem na giełdzie to ten komentarz może uchronić cie od straty kapitału. Wystarczy tez zobaczyć na posty ,,INC wchodzi” ,,prezes dokupił akcji ” czy ,,Amerykance wchodzą”. Nit tu nie wchodzi to wszystko jest pisane żeby cie nagonić na akcje tej groszowej spółki i nabić kieszeń jakiejś grupie osób o wątpliwej znajomosci języka polskiego. A wiec panowie do dzieła ostatni gasi światło i mam nadzieje ze to będą panowie z tej spółdzielni.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOERG -4,15% 0,23 2021-07-27 15:03:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.