Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,00 zł , zmiana od tamtej pory: -90,14%

Re: ~Nowa perełka.

Zgłoś do moderatora
Całkiem spoko. Wszystko według planu. pozdrawiam i tak jak kieyś napisałem przypomne ci się za pare lat. Dodam tylko że podoba mi sie te naganianie na spadki bo ostatnio coś postów przybyło z nagonką na spadki. Oby tak dalej chłopaki. Zapewniam was że czym dalej tym wieskza irytacja będzie się w was gotować. Aha i w woli wyjaśnienia pseudo profesorze. ja nie uśredniam. Kupowałem na poziomach o których napisałem. i czekam teraz na odpowiedni moment aby zapakować sie większym kapitałem. napisałem poziomach bo nie chciał bym sobie tak sam sobie cenę podbijać. Może kiedyś zakumasz. Pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLWAX -0,72% 1,38 2025-11-10 13:25:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.