Stary naganiacz poniedziałkowy wrócił
Znowu rekomendacje cwaniaku dajesz?
Jeszcze cię kiedyś ci, których nagoniłeś i oszukałeś dojadą tak, że ci hipoteki nie starczy.
Takie to perspektywy miały być i takie pieniądze a emisji nikt od RUB nie chciał. Dopiero musieli księgowo się akcjami wymienić i kapitał x5 rozwodnić.
Taka potężna to spółka. A raczej "spułka".
A bez Marshalla i NVV to po prostu śmietnik giełdowy wywalony z mWigu z pump&dump w tle.