Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,99 zł , zmiana od tamtej pory: 713,13%

Re: notowania

Zgłoś do moderatora
do Nordic też pisałem, nie odpowiedzieli

Piątek, 9 Lutego 2018 22:19

info@nordicdevelopment.pl

Szanowni Państwo,
Nazywam się .... Jestem średniej wielkości inwestorem, który od wielu już lat inwestuje na Giełdzie Papierów Wartościowych, a specjalizuję się w branży deweloperskiej. Od pewnego czasu śledzę Państwa poczynania jako dość dynamicznie rozwijającego się dewelopera z wielkimi planami i perspektywami, który dobrze rokuje na przyszłość. Jakiś czas temu można było przeczytać o Państwa planach debiutu na rynku New Connect. Miało się to dokonać do końca roku 2017. Jednak ostatnio jakoś
ten temat przycichł. Chciałem zapytać czy te plany są nadal aktualne i czy wkrótce będzie można inwestować w Państwa papiery wartościowe? Z tego, co czytałem planujecie Państwo realizować swoje projekty w takich miastach, jak w rodzimej Bydgoszczy, a także Łodzi, Bytomiu, Legnicy, Lubinie i Gdańsku. Chciałem dopytać czy planuja Państwo także inwestycje we wschodniej Polsce. Jako osoba, która pochodzi z tej części Polski dostrzegam tu duży potencjał.
Z poważaniem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIKANA 1,26% 8,05 2025-10-16 16:11:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.