Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,00 zł , zmiana od tamtej pory: -27,50%

Re: no to mamy GPW główny rynek i cenę ,,,,,,

Zgłoś do moderatora
no wlasnie , ale oko ci zbieleje jak zobaczysz po ile ta emisja stawiam na powyzej 4 zl.
A te akcje beda warte 10 zl do konca przyszlego roku a VTI bedzie wprowadzaBo  swoje spolki jak Brand 24 na NASDAC.A wtedy wyceny beda 3cyfrowe.
Na razie tylko wizjonarzy widza tu moc, ale LVC to byB tylko przyklad jak dzialac na duza sklae, a nie w naszym polskim ukochanym grajdolku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 0,35% 2,90 2022-01-19 09:16:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.