To są tylko raporty okresowe. Nie wiem czy ktoś z Was czyta komunikaty giełdowe, jednak w IV kwartale nie będzie ujęta sprzedaż Bee, dopiero w I kwartale wpłyną pieniądze.
Dodatkowo wydawca ma obowiązek poinformować, Varsav 30 dni od zakończenia kwartału o sprzedaży gry. Być może wyniki sprzedażowe poznamy już pod koniec miesiąca.