Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,47 zł , zmiana od tamtej pory: -5,67%

Re: No to...

Zgłoś do moderatora
do wzrostów ma doprowadzić ten, kto prowadzi kurs od lat (tak nawiasem). Przykład - trochę więcej niż 2 lata temu tj. od 17.01 do 17.02.2017 - ( praktycznie z tego samego poziomu cenowego, co dzisiaj) doszło do silnego ruchu up. Obrót dla tego okresu ponad 545 tys akcji. Wzrosty wywoła ta sama ręka. Poczekaj jeszcze trochę, skoro tyle czekałeś. Ruch testujący z poziomu 4,50 w dół był 100%. Papier nie jest w trendzie spadkowym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 0,00% 2,33 2020-09-23 11:07:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.