Ja bym się tu wielkiej filozofii nie doszukiwał - były dwa duże (100 150 k) zlecenia S w granicach 30 groszy jak szło w górę. Teraz ktoś to wyrzucił - może jak kupował po 18-19-20 to nawet zarobił mimo tego, że część po 16 groszu poszła.
Teraz ten kto kupił po 16-18 będzie sprzedawał po 21 i bez solidnego komunikatu o np. zysku wzrostów nie widzę w najbliższym czasie.
Pozdr, WK