Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: NO I PRAWIE FINITI !!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Witam,
Talib, ja wiem, że to nie jest forum języka polskiego, ale ciężko traktowac na poważnie jakiekolwiek wypowiedzi przy takiej pisowni.
Wiem również, że nie znasz żadnych tajemnych powodów do wzrostów i jedynie naganiasz, bo pewnie utopiłeś w tą spadkową Nieskończonośc trochę kasy.
A co do odrabiania strat to radziłbym jeszcze zaczekac, bo w mojej opinii czekają nas poziomy jednocyfowe na groszach.
Jeszcze raz napiszę, że wpuszczenie tej spółki na GPW to absolutny skandal.
Niedługo będą mogli reklamowac depozyt "stokrotka" - inwesujesz po cenie emisyjnej i za miesiąc masz 100-krotnie mniejszy nominał.
Pozdrawiam i przestrzegam,
Misiek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.