Dla mnie jest to obiecujacy krok. Kto analizuje obszar gier wie, ze e-sport szybko sie rozwija. Zauwazyly to juz inne polskie spolki typu Vivid, ale one nie maja takiego podloza technicznego i gotowej bazy klientow jak Macro.
Dodatkowo, wedlug zapowiedzi spolki na projekt CSC wydane zostanie 1.5 mln srodkow pochodzacych z emisji. Oznacza to, ze spolka nie marnuje czasu i srodkow pozyskanych akcjonariuszy. Rowniez podoba mi sie profesjonalny styl komunikacji z rynkiem
Wszystko idzie w dobra strone Panie i Panowie