Zastanawiałem się nad sprzedażą, ale chyba jeszcze posiedzę trochę.
Arkusz na S PRAWIE PUSTY
na K też nie za bogaty
Gdyby ostatnie akcje ożenili w ulice przy poziomie 30 gr to teraz spanikowana ulica jeden przed drugim przy sprzedawał.
Brak chętnych na papier i brak wolumenu to i EWENtUALNIE nie ma komu akcji żenić (więc dlatego też myślę, że tego nie robią obecnie)
Dlatego kto chce sprzedać niech sprzedaje, a jak nie to niech wycofa zlecenie wtedy sternik jak ma ruszyć to zrobi to szybciej