jak by był cos warty to cena akcji była by inna, jest wart tyle na ile ja rynek wycenia a reszta to życzenia Twoje , kolejne softblue, moim zdaniem to nie była dobra inwestycja jak dla mnie, jak to na new connect jedna na 20 spolek to dobry traf reszta to cypry albo inna holandia plus niby umowy i dofinansowania i machloje na akcjach wraz z cudownymi darczyńcami i żonami, przeciez to chore, to jest ten świetny produkt? a prezesa zone to sobie namierze i dokladnie sprawdze co robiła przez ostatnie 10 lat, bo tu to cyrk to sie zacznie