Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: no i co orzelki ?

raport jak zwykle pomylka... hektar gdzie jestes? pociesz akcjonariuszy... sypnij jakims infem z wewnatrz bo chodza plotki, ze jestes insajderem... nie pamietam juz kiedy mialem sie przypomniec - wydaje mi sie ze mowilem ze przypomne sie jak bedzie 1 pln... niech mnie ktos poprawi jak sie myle(moze moje klony mnie poprawia zaraz - dziekuje klonom za utrzymywanie na kartach historii mojego nicka...nie spodziewalem sie, ze zrobie cos dla ludzkosci i ona to doceni! zostawienie po sobie nasienia, ktore zakielkuje to najlepsze dla qtasa co moze byc!) ...ale co tam...mowie teraz - korekta - bedzie nizej - kierunek poloweczka...a dlaczego nie nizej zapytacie? ano dlatego, ze pozniej bedzie skok na 10 pln ... kto zgadnie dlaczego wieszcze 10 pln na orle? no kto zgadnie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 8,91% 2,20 2022-05-24 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.