Będzie wyglądać niedługo jeszcze atrakcyjniej jak spadnie poniżej 40 groszy za akcję - a przestrzegałem , że to szykowanie ubranek na wiosnę sprzedałem po 65 groszy kilkanaście k bo skorzystałem z płynności i jestem zadowolony..Teraz niech martwią się ubrani...