Powinni szukać wydawcy w Chinach na te 2 gry, może zrobić też mocno okrojone wersję na mobilne chociaż to byłoby trudne. Wydać w Epic Store, kasa sama nie przyjdzie. Zobaczymy co będzie na Walnym, wierzę, że Kostek postawi spółkę na nogi dlatego tu jestem na dłużej jak wiele innych osób. Wycena osiągnęła już najniższe dno. Na razie inwestorzy pomija CDR i 11 Bita, które są przewartosciowana na maxa, nie rozumiem dlaczego nie szukają niedowartosciowanych jak CFG czy Qubic. W dłuższej perspektywie jazdy balon w końcu pęknie a niedowartosciowane spółki urosna.