Mała spółka na małych obrotach, ff na oko 13%, tutaj nie ma jak wyjść inwestując 10k zł, a co dopiero większe kwoty. To pewnie odstrasza. No i wizja darmowego oprogramowania od NASK dla samorządów od 01.01.2028. Sprytnie zarabiają na wdrożeniach i szkoleniach, ale pytanie co dalej.