Jesteśmy ciagle higher low, aż do osiągnięcia zera czyli spread zerowy, zamknięcie na 0. Dzisiaj widać spread już zerowy był. Co oznacza, że nikt nie chce sprzedawać. Niedługo idzie info o nowym teamie developerskim i wynikach pd na konsolach. Ja tam i tak trzymam na longa bo tutaj wyniki finansowe jak będą spływać to te 35mln kapitalizacji to będzie śmiech