to są poziomy do akumulacji, dużo ludzi już jest załadowana, a jeszcze większa jest kompletnie nieświadoma potencjału spółki... jakby było inaczej to te batoniki już dawno by było porozbierane... nadejdzie niebawem moment na DataWalk i trwale zapomnimy o poziomach poniżej 200, później 300, tak jak już dawno zapomnieliśmy o poziomie poniżej 100 (a przecież to dość niedawno temu było), nie wspominając o 50 ;p potrzeba dobrego triggera i lecimy w górę bez misji powrotnej ;) ... cierpliwość