Bo tyle kasy na rynku w obrocie jak teraz to juz pare ladnych lat a dokladniej to kilkanascie, nie bylo. Korekta byla gwaltowna do 618 fibo. Sporo ludzi wysiadlo z pociagu bo juz miala byc mega zwala na rynku. Teraz stoja na peronie z reklamowkami pieniedzy.