Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,00 zł

Re: Niezle to wyglada !!

Zgłoś do moderatora
brawo dla długoterminowych posiadaczy.
Dla długoterminowych wzor do nasladowania. Regularne dywidendy, i stabilizacja...
Czemu rynek tej spółki nie zauważa????
Bo robi swoje i nic nie sciemnia... a tego spekulanci nie lubią.
Jezeli ktos ma kaske na lokacie to powinien ją wyciągnąc i spokojnie kupic te akcje i trzymac....
Ja ich nie mam, a że jestem spekulant to też nie kupie, ale bede rekomendował tą spółkę jak ktos chce miec spokoj i wzrost na kapitale 10% rocznie.
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.