No przecież z trendem nie da sie walczyć, jeszcze kilkanaście groszy w dół a potem odjazd. Czy Wy nie widzicie tego wykresu co ja. A zresztą każdego sprawa indywidualna, można sprzedać można kupić a za jakiś czas się okaże kto miał rację, ja jestem pewien że wygrają Ci co mają i nie sprzedają lub Ci co kupują, a może się mylę zobaczymy