Wygląda na to, że czas wzrostów po długo oczekiwanym giełdowym debiucie spółki SpaceX zakończył się. Przeciętny inwestor wychodzi na zero, a inwestor Creotech na minus?? Było 900 a jest 814 i co teraz powiecie, jak ktoś jedzie na wczasy i musi sprzedać?? Jak ktoś buduje dom i chce sprzedać?? Jak ktoś kupuje mieszkanie i musi sprzedać? Jak ktoś kupuje samochód itd. i musi sprzedać? Nie mówiąc już o tych szleńcach co kupowali po 1085 zł???