Byli brokerem cfd to spekulant wiedział że jak zagra to może wygrać albo przegrać duże pieniądze. 80 proc przegrywało a oni zarabiali. Ale grający byli tego świadomi. Teraz kuszą miliony nieświadomych cieszących się z zero prowizji i liczą że ci dotkną zatrutego jabłka. Masa ludzi potraci kasę. Ale pieniądze pracują dla Zlatana a nie Zlatan dla pieniędzy hahahahaha