..nono, nie bądź taki hop .., ale z tymi 5 zł to nie przesada, właśnie teraz można by zrobić 5 zł najszybciej, spółka przed głównymi informacjami i przedsięwzięciami, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie jej oddawał, bo gdyby zrobić 5 zł, to kolejne poziomy również mogą być możliwe ..... i kolejne.....i kolejne ......., najgorsze jest odkrycie wszystkich kart i bazowanie jedynie na wynikach, wtedy w grę wchodzi faktyczna wycena spółki, a tak co do wyceny można jedynie dywagować .....