Nie, to co mogło być dochodowe dwie dekady temu, teraz byłoby kompletnie nieopłacalne. Chodzi o brykietowanie zanieczyszczonego mułu z osadników. Przepisy środowiskowe itp klimatyczne spowodowałyby , że obecnie produkt byłby droższy od zwykłego węgla energetycznego.
Lepiej żeby JSW KOKS wzięła z tego te 17,5 mln i skupiała się na swojej podstawowej działalności i inwestycjach takie jak EC Radlin, bo to realny zastrzyk kasy na dekady.