Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  88,00 zł , zmiana od tamtej pory: 8,75%

Re: Niedługo nurkowanie także złapcie oddech :D

Zgłoś do moderatora
Też tak myślę, ale wkurza mnie banda jełopów zarządzających. Na kampanie reklamowe mają, na sponsoring imprez mają, na kupno upadających trupów jak gazeta lub kioski mają, na przetwarzanie wszystkiego co polskie i dołączanie do swojego portfolio też jak np. paczki z Poczty Polskiej, ale już dla inwestorów w postaci dywidendy to szkodują dorzucić. Może coś się zmieni jak dojdzie do władzy inna partia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 0,63% 95,70 2024-02-22 11:19:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.