Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Niebawem stare plotki staną się faktem będzie się działo

Zgłoś do moderatora
Przejście na 2 fix zbieranie resztek przez trzy lata a teraz dopełnienie tego


Mariusz Patrowicz zainteresował się kolejną spółką z GPW. Czy kontrowersyjny gracz wpłynie na jej notowania.

Notowania
ELKOP, PB Patrowicz, AMPLI
Ludzie
Mariusz Patrowicz


O tym, że Mariusz Patrowicz interesuje się Ampli, giełdową siecią hurtowni elektrycznych, rynek huczy od pewnego czasu. Postanowiliśmy to sprawdzić u źródła.

— Tak, mam w portfelu akcje Ampli, ale utrzymuję zaangażowanie poniżej progu głosów, który wymagałby ujawnienia się w akcjonariacie. Uważam tę spółkę za interesującą ze względu na jej relatywnie mały rozmiar. Poza tym branżę handlową uważam za bezpieczną — odpowiada Mariusz Patrowicz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMPLI -2,78% 1,05 2023-06-02 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.