Przecież to coś ma ranking "D". D jak Dno. Jak dla mnie to Dno Dna. Wyszedłem stąd kilka temu przy cenie ok 1,4 po utracie ponad 35% zainwestowanych tu środków. Dziękuję ówczesnym prezesom za tą cenna lekcję. Nigdy już nie pełniłem i nie popełnię tego błędu ani tutaj ani gdzie indziej. Co nie znaczy że darzę ludzi prowadzących społki w ten sposób jakimkolwiek szacunkiem. Bez złudzeń. Obecny prezes też chyba więcej ukrywa niż mówi. Jak dla mnie śliski gość. A nowy inwestor? Cóż nie mam złudzeń że liczy się dla niego głównie kasa. Od tamtego czasu już się odkułem gdzie indziej i to z nawiązką. Pozdrawiam cierpliwych. Buahaha.