Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: -13,86%

Re: Nie zdajecie sobie sprawy

Zgłoś do moderatora
Serię G inwestorzy obejmowali akcję po cenie nominalnej czyli 1,00 zł w 2017 r. Czyżby teraz posiadacze akcji(na chwilę obecną nie wiadomo kiedy, na pewno nie w 2021 r.) po dopuszczeniu tej serii do obrotu na GPW będą sprzedawać akcje poniżej ceny objęcia. Przypomnę,iż wartość księgowa jednej akcji to 2,26 zł. Budowa drogi ekspresowej S12 przebiegającej przez część działek Skyline w Dorohusku jest przewidziana na lata 2023-2025.Spółki logistyczne muszą kupić działki i zbudować swoje magazyny w tym samym okresie. Nie wiem czy znajdą się sprzedający akcje po 1 zł mając na względzie solidny zarobek w ciągu 2-3 lat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 0,00% 0,87 2021-12-02 15:50:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.