Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,73 zł , zmiana od tamtej pory: -77,44%

Re: Nie zapomnieć o uchwale Uchwała Nr 2/2016

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-02-29 o godz. 23:42 ~xvx napisał(a):
> przy chęci kupna akcji.
>
> https://www.gpw.pl/komunikaty/?ph_tresc_glowna_start=show&ph_tresc_glowna_cmn_id=57183
>
> Uchwała Nr 2/2016
> Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
> z dnia 4 stycznia 2016 r.
>
> w sprawie szczególnego oznaczania na Głównym Rynku GPW akcji spółki PLATYNOWE INWESTYCJE S.A.
> § 1
>
> Na podstawie § 2 i § 3 ust. 2 Działu VII Szczegółowych Zasad Obrotu Giełdowego w systemie UTP, Zarząd Giełdy postanawia, iż informacje podawane w Cedule Giełdy Warszawskiej oraz na stronie internetowej Giełdy dotyczące notowań akcji spółki PLATYNOWE INWESTYCJE S.A. zostaną oznaczone w sposób szczególny poprzez umieszczenie odnośników w postaci kolejnych liczb porządkowych oznaczających odpowiednio:
> „wniesiono powództwo o uchylenie lub stwierdzenie nieważności uchwały/uchwał w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego emitenta”;
>  „wniesiono powództwo o uchylenie lub stwierdzenie nieważności uchwały/uchwał w sprawie wniesienia wkładu niepieniężnego oraz zbycia przedsiębiorstwa emitenta”;
> „wniesiono skargę na postanowienie sądu rejestrowego w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego emitenta”;
>„wszczęto postępowanie administracyjne w przedmiocie wykluczenia akcji emitenta z obrotu giełdowego”.
>
> § 2
>
> Uchwała wchodzi w życie z dniem 5 stycznia 2016 r.

bedzie swieto juz nie długo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MANYDEV -2,22% 0,62 2025-10-01 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.