Dnia 2013-04-05 o godz. 13:06 ~Tomek napisał(a):
> prosze cie....nie rob tegi...zostan z nami!!!!!!!!!!!!!!!!!
> jak sobie bez ciebie poradzimy!!!!!!!!! bez ciebie nie
> dostanie spolka kredytu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobaczysz ten kredyt jak świnia niebo...
Ja swoje zarobiłem a ty czekaj