Ten Kasztan to chyba jakiś robot co automatycznie wkleja posty żeby obrzydzać spółkę. Ale jeśli się pojawił akurat tu to może w końcu ktoś chce zbierać akcje bo czuje zarobek. A ten troll ma zniechęcać ludzi żeby sobie skupować tanio nie podbijając kursu...teoria spiskowa...)