Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: nie straszmy się nawzajem

Zgłoś do moderatora
"Planujemy wyemitować akcje z prawem poboru i pozyskać dzięki temu zgromadzić przynajmniej 3 mln zł. Zgromadzony w ten sposób kapitał przeznaczony zostanie na realizację projektów inwestycyjnych z wsparciem unijnym o łącznej wartości niemal 4 mln zł, zarówno w Planet Soft, jak i spółkach-córkach. – informuje Prezes Zarządu, Hubert Wochyński. – Pozostałe środki zostaną przeznaczone na akwizycje nowych podmiotów – dodaje."

>> czyli może te pieniądze nie zostaną zmarnowane


"Boddie to projekt, z którym wiążemy duże nadzieje. Nadal wierzymy w jego potencjał. Wyciągnęliśmy wnioski z niezbyt entuzjastycznego przyjęcia naszego pomysłu przez społeczność Indiegogo i już niedługo ulepszona wersja naszego projektu będzie dostępna w sprzedaży i nadgarstkach naszych klientów – mówi Wochyński."

>> czyli wnioski wyciągają i mam nadzieję że zmienią przede wszystkim wygląd bo jak na razie to boddie przypomina zabawkę dla 4-letniej dziewczynki


"Planet Soft rozpoczął również pracę nad innowacyjnym systemem płatności Payowa skierowany do sektora e-commerce. Payowa kierowana jest do nowej grupie ponad 6 mln internautów, którzy nie mogą dokonać płatności poprzez istniejące systemy, pomimo posiadania wszystkich technicznych możliwości tj. kart płatniczych czy telefonów komórkowych – tłumaczy Wochyński. Na świecie taka forma płatności jest realizowana tylko przez jedną firmę a na rynku Polskim tego typu usługa nie istnieje. Jesteśmy pewni sukces tej usługi na rynku Polskim, a model biznesowy gwarantuje znaczące zyski w relatywnie krótkim czasie – dodaje. Spółka planuje start projektu w IV kwartale 2013 i pozyskanie 30 tys. stałych klientów w pierwszych dwóch latach."

>> a z tego już niedługo będziemy mogli spółkę zacząć rozliczać


źródło: http://planetsoft.pl/inwestor_pl/2013/09/17/planet-soft-planuje-nowa-emisje-akcji-na-newconnect-chce-pozyskac-przynajmniej-3-mln-zl-na-rozwoj-i-nowe-projekty/

podsumowując może jednak tragedii nie będzie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.