Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,76 zł , zmiana od tamtej pory: 4,71%

Re: Nie pojedzie za wysoko cały czas widzę że spekulacja manipulacja na

Zgłoś do moderatora
tutaj, bez mega dobrego infa nie ma przestrzeni do wzrostów, na górze mamy max 3 PLN (linia trendu spadkowego od początku istnienia). z drugiej strony powoli kończy nam się przestrzeń w klinie ale to dopiero w przyszłym roklu :). Ja sobie poczekam i zobaczę jak wyjdą z klina. na dużych interwałach wyglada to byczo - zobaczymy jaki osiągniemy poziom. Jest Teoria AT, że z takiego paternu powinniśmy teraz wyjść góra - ciekawe czy się to sprawdzi ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 0,35% 2,89 2025-09-11 16:47:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.