Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,05 zł , zmiana od tamtej pory: -51,11%

Re: Nie ma powodów do spadków

Zgłoś do moderatora
Kolejny post i temat w stylu (nie mam co napisać to napiszę cokolwiek).... ku pokrzepieniu serc akcjonariuszy....
Również dobrze mogłeś napisać że nie ma powodów do wzrostu bo prezes dużo mówi, bardzo ogólnie i brak jest konkretów więc pewnie jeszcze spadnie.
Kiedyś już pisałem że hosssa na WIG games i ponadprzeciętne stopy zwrotu się skończyły w latach 2020-2021.... teraz już nie jest tak, że ogłoszą byle go...wno i cyk +20% w górę..... w tej chwili liczyć się będą fakty i realne rzeczy (czytaj nie huczne zapowiedzi)
Na twoją obronę uważam że spółka generuje niezły dochód i myślę że będzie chleb z tej mąki. Pozatym mają niezły plan na swoją działalność i są bardzo młoda spółką.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES 0,25% 1,98 2022-05-24 17:00:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.