Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,44 zł , zmiana od tamtej pory: 39,29%

Re: Nie ma mocy na podaż

Zgłoś do moderatora
Orlen też palcem nie kiwnął od roku i nie zadeklarował co z ENG dalej - piszę o konkretnych deklaracjach a nie o obiecankach
-wzrok,słuch,czy wszystko po trochu Ci 'siada'
-od lipca 24' Orlen "kiwa palcem',esaliens juz pewnie ma z 2mln akcji Energi
-27.02 w swietle kamer prezes dostał pytanie (na piśmie) od akcjonariatu mniejszościowego -co dalej z Energą?
-zwyczajowo,jeżeli jest chociaż odrobina prawdy w tym co mówi o przywracaniu ładu korporacujnego,szacunku itd,prezes ma do 2 tygodni by do tego się odnieść w oficjalnym komunikacie spółki Orlen
Czy się odniesie?zobaczymy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,11% 18,72 2026-05-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.