dokładnie tak kolego Trader. Teraz jest w bólu straty i świruje. W okolicach 3 będzie korekta, i wtedy wylezie jako prorok - bo przecież wywieszczył spadki:). Jak kurs dojdzie do 3.4 zacznie się zastanawiać czy nie odkupić - bo przecież taką miał średnią zakupu. A powyżej 4 będzie pisał że jedziemy na 12 :))))